studijní obor

cestovní ruch

S projekty se dnes setkáte všude, v bankovnictví, zdravotnictví, školství, stavebnictví, marketingu a reklamě, projekty se realizují v sektoru
soukromém i veřejném.

U nás se naučíte, jak se k projektu postavit, co a hlavně jak ho řídit,
jak ho kontrolovat i jak na něj získat finance.

Cestovní ruch

Studenti tohoto programu se připraví na široké spektrum činností, které budou moci uplatnit v komerční praxi cestovního ruchu i v oblasti poradenství. To vše díky vlastní studijní aktivitě, odpovědnosti a systematičnosti. Dále také díky odpovědnosti ze strany školy, sledování a vnímání oboru i trhu práce a rychlému zavádění získaných poznatků do vzdělávací praxe školy.

PRAXE

Nadpis o praktické výuce

Součástí studia je i odborná praxe ve 3. ročníku v délce 14 týdnů, která Vám umožní využít získané znalosti v reálných situacích a rozšířit si praktické dovednosti tak, abyste získali konkurenční výhodu na trhu práce při hledání svého uplatnění v oblasti cestovního ruchu.

ZÍSKÁNÍ CERTIFIKÁTU

Nadpis o výběru povolání

V rámci oboru Cestovní ruch získáte znalosti v oblasti řízení, ať už se jedná o řízení lidí nebo řízení podniku, seznámíte se s potřebnou legislativou, nahlédnete do specializovaných oblastní cestovního ruchu jako je průvodcovství, hotelnictví, ale i historie. Nebudou chybět ani komunikační dovednosti a etika, které jsou nezbytné pro výkon všech profesí nejen v oblasti cestovního ruchu. Umění komunikace a správné vyjadřování patří mezi důležité dovednosti při jednání s klienty, dodavateli, ale i v rámci společnosti. Kromě odborných znalostí získáte i ucelený přehled ve společenskovědních disciplínách.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore

BUDOUCÍ POVOLÁNÍ

Tady bude něco o výběru povolání

Absolvent oboru Cestovní ruch najde široké uplatnění v oblasti služeb cestovního ruchu, ať už v některé již zavedené společnosti nebo v rámci vlastní podnikatelské činnosti.

Průvodce, kvalifikovaný pracovník cestovní kanceláře, delegát, majitel cestovní agentury, vedoucí recepce a další. Tento výčet profesí v oblasti cestovního ruchu není konečný, ale všechny tyto profese mají společné uplatnění nejen na domácím trhu, ale i v zahraničí.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore

Neváhejte a podejte nezávaznou přihlášku!

Uzávěrka příjmu přihlášek pro podzimní termín pohovorů je pátek 25. listopadu 2016,
pro jarní termín pátek 24.března 2017

cestovní ruch na CEDUKu
je krok správným směrem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Etiam neque. Nullam eget nisl. Aenean fermentum risus id tortor. In rutrum. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. In convallis.

prof. Zdeněk Jurášek, Ph.D.


Nejzajímavější předměty oboru cestovní ruch

Absolventi mohou zastávat posty top a liniových manažérů firem,
vedoucích organizačních útvarů a týmů v projektech, upltní se v sektoru
státním i soukromém a rovněž mohou.

Průvodcovství

Hotelnictví
a lázeňství

Geografie
cestovního ruchu

Světové
a domácí dějiny

Jazyky

Management
a řízení lidí

Komunikační dovednosti a etika

Právo

Ekonomika
a účetnictví

reference našich studentů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Etiam neque. Nullam eget nisl. Aenean fermentum risus id tortor. In rutrum.

David Novák

praktická výuka

Lorem ipsum...

Adam Novák

staráme se o studenty

Lorem ipsum...

Lukáš Novák

budete se bavit

Lorem ipsum...

přihláška ke studiu na CEDUK

Neváhejte a podejte nezávaznou přihlášku!

Prosíme Vás o vyplnění přihlášky, kterou najdete níže. Uzávěrka příjmu přihlášek pro podzimní termín pohovorů je pátek 25. listopadu 2016, pro jarní termín pátek 24. března 2017.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

O STUDIU