studijní obor

odhadcovství

S projekty se dnes setkáte všude, v bankovnictví, zdravotnictví, školství, stavebnictví, marketingu a reklamě, projekty se realizují v sektoru
soukromém i veřejném.

U nás se naučíte, jak se k projektu postavit, co a hlavně jak ho řídit,
jak ho kontrolovat i jak na něj získat finance.

důvody, proč studovat obor odhadcovství

Absolvent oboru Odhadcovství najde široké uplatnění na trhu práce v oblasti odhadcovství, finančnictví, ale i pojišťovnictví.

PRAXE

Nadpis o praktické výuce

V rámci programu Odhadcovství získáte odborné znalosti, ale i praktické dovednosti, které můžete následně uplatnit ve své profesní kariéře. Naučíte se používat nejrůznější metody oceňování, vypracovávat cenové odhady, posuzovat a analyzovat rizika při oceňování, orientovat se v legislativě s tím související. Vzhledem ke skladbě vyučovaných předmětů získáte kromě těchto odborných znalostí i ucelený přehled ve společenskovědních disciplínách.

ZÍSKÁNÍ CERTIFIKÁTU

Nadpis o výběru povolání

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore

BUDOUCÍ POVOLÁNÍ

Tady bude něco o výběru povolání

Absolvent oboru Odhadcovství najde široké uplatnění na trhu práce v oblasti odhadcovství, finančnictví, ale i pojišťovnictví.

Profese jako realitní makléř, specialista v oboru pojišťovnictví, finanční analytik, investiční specialista, ale i asistent odhadce mají společný základ, a to porozumění oceňování podniku a nemovitosti v návaznosti na ekonomický i právní rámec.

Součástí studia je i odborná praxe, která vám umožní nahlédnout do oblasti odhadcovství v reálných situacích a zavedených společnostech.

Neváhejte a podejte nezávaznou přihlášku!

Uzávěrka příjmu přihlášek pro podzimní termín pohovorů je pátek 25. listopadu 2016,
pro jarní termín pátek 24.března 2017

odhadcovství na CEDUKu
je krok správným směrem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Etiam neque. Nullam eget nisl. Aenean fermentum risus id tortor. In rutrum. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. In convallis.

prof. Zdeněk Jurášek, Ph.D.


Nejzajímavější předměty oboru odhadcovství

Absolventi mohou zastávat posty top a liniových manažérů firem,
vedoucích organizačních útvarů a týmů v projektech, upltní se v sektoru
státním i soukromém a rovněž mohou.

Oceňovací postupy
a strategie

Stavitelství

Katastr nemovitostí
a územní plánování

Angličtina

Právo

Komunikační dovednosti

Management

Marketing

Podniková ekonomika a účetnictví

reference našich studentů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Etiam neque. Nullam eget nisl. Aenean fermentum risus id tortor. In rutrum.

Nicola Nováková

praktická výuka

Lorem ipsum...

Vojta Novák

staráme se o studenty

Lorem ipsum...

Adam Novák

budete se bavit

Lorem ipsum...

přihláška ke studiu na CEDUK

Neváhejte a podejte nezávaznou přihlášku!

Prosíme Vás o vyplnění přihlášky, kterou najdete níže. Uzávěrka příjmu přihlášek pro podzimní termín pohovorů je pátek 25. listopadu 2016, pro jarní termín pátek 24. března 2017.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

O STUDIU