studijní obor

projektové řízení

S projekty se dnes setkáte všude, v bankovnictví, zdravotnictví, školství, stavebnictví, marketingu a reklamě, projekty se realizují v sektoru
soukromém i veřejném.

U nás se naučíte, jak se k projektu postavit, co a hlavně jak ho řídit,
jak ho kontrolovat i jak na něj získat finance.

důvody, proč studovat obor projektové řízení

Absolvent oboru Projektové řízení najde široké uplatnění na trhu práce v nejrůznějších oblastech. Od zavádění nových procesů ve firmě, pořádání konference, přes plánování a organizování stavby domu nebo uvedení nového výrobku na trh, až po žádosti o dotace. To vše řadíme mezi projekty, které je potřeba nejen realizovat, ale i řídit. Díky získaným znalostem a dovednostem v rámci tohoto oboru budete efektivní nejen při výkonu své profese, ale budete lépe připraveni i pro řešení výzev ve svém soukromém životě, jako je např. svatba, stěhování a další.

PRAXE

Nadpis o praktické výuce

V rámci tohoto oboru se seznámíte s odbornou terminologií a principy projektového řízení. Naučíte se, jak správně dosáhnout cíle projektu tak, abyste postupovali systematicky a s využitím všech nástrojů a metod. Setkáte se s metodami plánování, budete analyzovat rizika, vyzkoušíte si samotnou realizaci vybraného projektu i jeho kontrolu a hodnocení. Vzhledem ke skladbě vyučovaných předmětů získáte kromě těch odborných znalostí i ucelený přehled ve společenskovědních disciplínách.

ZÍSKÁNÍ CERTIFIKÁTU

Nadpis o výběru povolání

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore

BUDOUCÍ POVOLÁNÍ

Tady bude něco o výběru povolání

Projektant, projektový manažer, ale i řízení vlastního podniku vyžadují široké znalosti a dovednosti, které je třeba zvládnout, abyste mohli být ve své profesi úspěšní. Právě obor Projektové řízení vám umožní získat teoretický základ a praktické dovednosti k tomu, abyste mohli projekty tvořit a řídit.

Součástí studia je i odborná praxe, která vám umožní nahlédnout do oblasti projektového řízení v reálných situacích a zavedených společnostech.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore

Neváhejte a podejte nezávaznou přihlášku!

Uzávěrka příjmu přihlášek pro podzimní termín pohovorů je pátek 25. listopadu 2016,
pro jarní termín pátek 24.března 2017

projektové řízení na CEDUKu
je krok správným směrem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Etiam neque. Nullam eget nisl. Aenean fermentum risus id tortor. In rutrum. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. In convallis.

prof. Zdeněk Jurášek, Ph.D.


Nejzajímavější předměty oboru projektového řízení

Absolventi mohou zastávat posty top a liniových manažérů firem,
vedoucích organizačních útvarů a týmů v projektech, upltní se v sektoru
státním i soukromém a rovněž mohou.

Projektové řízení

Angličtina

Management

Marketing

Komunikační dovednosti

Dotační politika

Právo

Podniková ekonomika a účetnictví

Finanční plánování
a statistika

reference našich studentů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Etiam neque. Nullam eget nisl. Aenean fermentum risus id tortor. In rutrum.

Markéta Nováková

praktická výuka

Lorem ipsum...

Vojta Novák

staráme se o studenty

Lorem ipsum...

Marek Novák

budete se bavit

Lorem ipsum...

přihláška ke studiu na CEDUK

Neváhejte a podejte nezávaznou přihlášku!

Prosíme Vás o vyplnění přihlášky, kterou najdete níže. Uzávěrka příjmu přihlášek pro podzimní termín pohovorů je pátek 25. listopadu 2016, pro jarní termín pátek 24. března 2017.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

O STUDIU