studijní obor

projektové řízení

S projekty se dnes setkáte všude, v bankovnictví, zdravotnictví, školství, stavebnictví, marketingu a reklamě, projekty se realizují v sektoru
soukromém i veřejném.

U nás se naučíte, jak se k projektu postavit, co a hlavně jak ho řídit,
jak ho kontrolovat i jak na něj získat finance.

důvody, proč studovat obor projektové řízení

Absolventi oboru Projektové řízení získají teoretické i praktické znalosti z oblasti řízení projektů, které jim pomohou řídit projekty v soukromém i profesním životě a které jim zajistí kvalitní uplatnění na trhu práce.

PRAXE

V rámci tohoto oboru se seznámíte s odbornou terminologií a principy projektového řízení. Naučíte se, jak správně dosáhnout cíle projektu tak, abyste postupovali systematicky a s využitím všech nástrojů a metod. Setkáte se s metodami plánování, budete analyzovat rizika, vyzkoušíte si samotnou realizaci vybraného projektu i jeho kontrolu a hodnocení. Vzhledem ke skladbě vyučovaných předmětů získáte kromě těchto odborných znalostí i ucelený přehled ve společenskovědních disciplínách.

Co všechno se naučíte?

Absolvent oboru Projektové řízení najde široké uplatnění na trhu práce v nejrůznějších oblastech. Od zavádění nových procesů ve firmě, pořádání konference, přes plánování a organizování stavby domu nebo uvedení nového výrobku na trh, až po žádosti o dotace. To vše řadíme mezi projekty, které je potřeba nejen realizovat, ale i řídit.

Díky získaným znalostem a dovednostem v rámci tohoto oboru budete efektivní nejen při výkonu své profese, ale budete lépe připraveni i pro řešení výzev ve svém soukromém životě, jako je např. svatba, stěhování a další.

Kde všude se můžete uplatnit?

Obor Projektové řízení vám umožní získat teoretický základ a praktické dovednosti k tomu, abyste mohli projekty tvořit a řídit.

Nejčastější pozice, kde se absolvent uplatňuje:

  • projektant
  • projektový manažer
  • řízení vlastního podniku

Součástí studia je i odborná praxe, která vám umožní nahlédnout do oblasti projektového řízení v reálných situacích a zavedených společnostech.

Neváhejte a podejte nezávaznou přihlášku!

Nejzajímavější předměty oboru projektového řízení

Projektové řízení

Angličtina

Management

Marketing

Komunikační dovednosti

ESIF projektování

Právo

Podniková ekonomika a účetnictví

Finanční plánování
a statistika

přihláška ke studiu na CEDUK

Neváhejte a podejte nezávaznou přihlášku!

KONTAKTNÍ ÚDAJE

O STUDIU

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku