Vítejte v CEDUKu!

Jsme soukromá vyšší odborná škola v Praze, ve které propojujeme teorii s praxí a připravujeme studenty, aby se mohli co nejlépe uplatnit na trhu práce.

Jsme zábavnější než práce a praktičtější než vejška!

naše priority

Jsme škola, která se o své studenty stará a chce pro ně studium v zábavné a praktické formě.

Jsme škola s dlouholetou tradicí, která poskytuje vyšší odborné vzdělávání již od roku 1997. Nejdelší historii má vzdělávací program Projektové řízení, který je na škole vyučován už od roku 2006 a v roce 2018 se k němu přidal populární Cestovní ruch. Škola se dále rozšiřovala a nyní poskytuje vzdělávání v pěti vzdělávacích programech v denní formě vzdělávání. V současnosti se na vzdělávání podílí tým více jak 35 vyučujících, a to především z praxe. Advokátka učí právo, HR managerka učí personalistiku a osvědčená průvodkyně průvodcovství. Školu společně se svým týmem vede zkušená manažerka, učitelka a koučka Mgr. Sandra Keyzlarová Ph.D. Setkávat se budeme na 2 adresách v centru Prahy, a to na Florenci a v Bubenči.

praktická výuka

praktická výuka

Klademe důraz na to, aby výuka byla propojená s praxí. Naši vyučující jsou odborníci z praxe a spolu s teorií předávají studentům i své zkušenosti. Absolventi CEDUKu nacházejí velmi dobré uplatnění na trhu práce.

staráme se o studenty

staráme se o studenty

Naši studenti jsou pro nás důležití, známe je jménem a zajímá nás jejich budoucnost. Na škole panuje rodinná atmosféra a záleží nám na tom, aby se u nás studenti cítili dobře. O školu se stará mladý tým, který dobře rozumí potřebám studentů.

budete se bavit

budete se bavit

Studium je nejen o vzdělání, ale i o zábavě. Vymýšlíme pro studenty společné akce, exkurze a chceme, aby je studium na CEDUKu opravdu bavilo.

pokračujte na VŠ

pokračujte na VŠ

Po úspěšném absolvování CEDUKu můžete pokračovat ve studiu na vysoké škole. Zajímá Vás víc? Kontaktujte nás.

projekty

Škola je zapojena do projektu The duke of edinburgh's international award, který podporuje studenty v jejich rozvoji. Svou kvalitu potvrzuje poslední inspekční zprávou ČŠI, zapojením školy do koordinačního výboru Asociace vyšších odborných škol a dále je také například členem Asociace hotelů a restaurací České republiky (certifikát ke stažení).

rozhovor s ředitelkou školy

kontaktujte nás pro více informací

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře výše vyjadřujete svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle Zásady ochrany osobních údajů.