Vítejte v CEDUKu!

Jsme soukromá vyšší odborná škola v Praze, ve které propojujeme teorii s praxí a připravujeme studenty, aby se mohli co nejlépe uplatnit na trhu práce.

Jsme zábavnější než práce a praktičtější než vejška!

naše priority

Jsme škola, která se o své studenty stará a chce pro ně studium v zábavné a praktické formě.

Jsme škola s dlouholetou tradicí, která poskytuje vyšší odborné vzdělávání již od roku 1997. Nejdelší historii má vzdělávací program Projektové řízení, který je na škole vyučován už od roku 2006 a v roce 2018 se k němu přidal populární Cestovní ruch. Škola se dále rozšiřovala a nyní poskytuje vzdělávání v sedmi vzdělávacích programech v denní formě vzdělávání. V současnosti se na vzdělávání podílí tým více jak 50 vyučujících, a to především z praxe. Advokátka učí právo, HR managerka učí personalistiku a osvědčená průvodkyně průvodcovství. Školu společně se svým týmem vede zkušená manažerka, učitelka a koučka Mgr. Sandra Keyzlarová Ph.D. Setkávat se budeme na 2 adresách v centru Prahy, a to na Florenci a v Bubenči.

praktická výuka

praktická výuka

Klademe důraz na to, aby výuka byla propojená s praxí. Naši vyučující jsou odborníci z praxe a spolu s teorií předávají studentům i své zkušenosti. Absolventi CEDUKu nacházejí velmi dobré uplatnění na trhu práce.

staráme se o studenty

staráme se o studenty

Naši studenti jsou pro nás důležití, známe je jménem a zajímá nás jejich budoucnost. Na škole panuje rodinná atmosféra a záleží nám na tom, aby se u nás studenti cítili dobře. O školu se stará mladý tým, který dobře rozumí potřebám studentů.

budete se bavit

budete se bavit

Studium je nejen o vzdělání, ale i o zábavě. Vymýšlíme pro studenty společné akce, exkurze a chceme, aby je studium na CEDUKu opravdu bavilo.

pokračujte na VŠ

pokračujte na VŠ

Po úspěšném absolvování vybraného studijního oboru můžete pokračovat ve studiu na VŠ a získat vysokoškolský titul na Panevropské univerzitě nebo Vysoké škole finanční a správní. Zajímá Vás víc? Kontaktujte nás.

projekty

Škola je zapojena do projektu The duke of edinburgh's international award, který podporuje studenty v jejich rozvoji. Svou kvalitu potvrzuje poslední inspekční zprávou ČŠI, zapojením školy do koordinačního výboru Asociace vyšších odborných škol a dále je také například členem Asociace hotelů a restaurací České republiky (certifikát ke stažení).

rozhovor s ředitelkou školy

kontaktujte nás pro více informací

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře výše vyjadřujete svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle Zásady ochrany osobních údajů.